Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Logowanie

<<Interaktywna mapa>>

 

Obwód 58 (35) Obwód 58(35)-7555[ha] 
Z m. Mieruniszki szosą około 2 km w kierunku m. Kowale Oleckie, następnie szosą biegnącą w kierunku. Babek Oleckich do m. Judziki, dalej drogą gruntową przez m. Judziki i Golubki do szosy Olecko – Gołdap, tą szosą w kierunku Gołdapi przez m. Stożne i Kowale Oleckie do m. Pogorzel, skąd drogą gruntową przez m. Borkowiny, Garbas, a dalej szosą do m. Mieruniszki.
Obwód 60 (36) Obwód 60(36)-6724[ha] 
Z m. Pogorzel szosą do m. Kowale Oleckie, następnie szosą przez m. Guzy, Wężewo, Sokółki do m. Cichy, z m. Cichy szosą w kierunku m. Czerwony Dwór do drogi w kierunku m. Zawady, tą drogą do m. Cicha Wólka, dalej ciekiem wodnym w kierunku północnym do jeziora Stacze, dalej ciekiem wodnym do drogi Jabłonowo – Rdzawe, drogą przez m. Rdzawe, Dunajek, Blędowo, Cicholaski, Rudzie, Kamionki, Wilkasy, Dorsze do m. Pogorzel.
Obwód 90 (51) Obwód 90(51)-6811[ha] 
Z m. Mieruniszki szosą przez m. Plewki, Szczecinki do szosy Olecko - Kowale Oleckie, szosą do drogi w m. Golubki, drogą przez m. Golubki, Judziki do szosy Olecko - Filipów, szosą przez m. Lenarty, Bialskie Pole do m. Mieruniszki.
Obwód 91 (72) Obwód 91(72)-3723[ha] 
Od szosy Szczecinki - Bakałarzewo drogą przez m. Nowa Wieś, Karolin, Gębalówka, Konopki, Urbanki, Markowskie, Krupin, Imionki do szosy Olecko - Wieliczki, szosą do granicy zabudowań m. Olecko, granicą zabudowań miasta do szosy Olecko - Gołdap, szosą przez m. Sedranki i Szczecinki do drogi Nowa Wieś – Karolin
Obwód 93 (54) Obwód 93(54)-4473[ha] 
Z m. Dybowo szosą przez m. Dunajek, Wronki, Pietrasze do granicy powiatu oleckiego i giżyckiego. Tą granicą do m. Łaźne, skąd drogą przez m. Borki. Rogajny, Mazury do m. Dybowo.stat4u DzikOlecko.pl.